Inspiruje Świat nowymi technologiami

TRASKO Automatyka Sp. z o.o.

Firma zajmuje się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej i budynkowej. Realizuje zadania kompleksowo od koncepcji i projektu, produkcji, kompletacji, oprogramowania po dostawę i uruchomienie u klienta.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej w pełni responsywnej strony internetowej zgodnej z obecną filozofią marketingową firmy.

Strona internetowa

Już podczas pierwszych spotkań z zarządem firmy wiedzieliśmy, że klientowi zależy na otworzeniu się na rynki zagraniczne, stronie dopasowującej się do urządzeń przenośnych oraz systememie zarządzania treścią umożliwiającym pełny rozwój oraz szybką i intuicyjną edycję.

W pierwszym etapie przygotowaliśmy makiety funkcyjne. Podczas kolejnych spotkań wymienialiśmy swoje uwagi oraz spostrzeżenia do wyglądu oraz działania strony. Wszystkie wymienione informacje między nami miały odzwierciedlenie w finalnym wyglądzie strony internetowej.

Strona online
Zadbaliśmy o cały szereg drobnych szczegółów, które pozwalają w ciekawy graficznie sposób zapozanć się z ofertą.

Referencje

(...) Firma Websitegroup wykonała dla nas nową stronę www. Cały projekt wykonali terminowo, a wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Agencja Websitegroup posiada duże wyczucie estetyki i doświadczenie w swojej branży, które wielokrotnie pomogło nam w podejmowaniu decyzji dotyczących zleconej realizacji. (...)

Maciej Kaczmarek, Dyrektor Technoczno-Handlowy Trasko Automatyka Sp. z o.o.

Przeczytaj całość
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664