Sposoby promocji strony internetowej
08 styczeń, 2019   Tomasz Baranek

W obecnym czasie w internecie zrobiło się już dość „ciasno” i trzeba być w wyjątkowej niszy, by zaistnieć bez jakichkolwiek działań promocyjnych. Dlatego trzeba dokonań różnych kroków, aby marka zaczęła być rozpoznawalna, a potencjalni klienci znaleźli Twoje usługi.

Napewno zdajesz sobie sprawę, z tego że Twoi klienci w większości trafiają na Twoją stronę internetową z wyszukiwarki Google, ale sama strona internetowa niestety nie wystarczy, teraz musisz dostosować ją tak aby przy pomocy pozycjonowania znalazła się na wysokich miejscach w wyszukiwarkach. Optymalizacja w tym przypadku to dostosowanie poszczególnych elementów strony internetowej, które sprawią, że będzie ona przyjazna dla wyszukiwarek.


Jeśli chcesz być obecny w internecie, musisz działać również w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Google+ czy Twój firmowy blog. Oczywiście może to wszystko prowadzić sam, ale możesz też zlecić to specjalistom.

Pozycjonowanie

Jest jedną z najczęszczych metod widoczności w internecie jednak trzeba pamiętać, że na efekty musimy trochę poczekać zazwyczaj pierwsze efekty są widoczne po kilku miesiącach.
Kampanie w Google Adwords to alternatywa dla pozycjonowania która daję szybkie efekty. Jednak musimy pamiętać, że tutaj płacimy za każde kliknięcie od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych w zależności od tego, jak popularne są nasze słowa kluczowe.


Google i facebook Remarketing

To metoda, która pozwala na ponowne dotarcie do tych klientów, którzy już kiedyś odwiedzili Twoją stronę, mieli już styczność z Twoją marką. Po dokonaniu odpowiednich ustawień, reklama może co jakiś czas przypominać Twojemu klientowi, aby powrócił na stronę internetową w celu dokonania zakupu lub skorzystania z Twoich usług.


Social Media

Narzędzie, które pozwoli Ci zaprzyjaźnić się z klientem. Kolejnym atutem jest możliwość szybkiego i łatwego udostępnienia artykułu czy filmu. Jest to też świetne narzędzie do błyskawicznego reagowania na problemy i zapytania klientów.


Reklamy na Facebooku

Pozwolą Ci na dotarcie do konkretnych grup docelowych, możesz je ustawić według wieku, płci czy zainteresowań. Tutaj podobnie jak w Google Adwords płacimy za kliknięcia lub wyświetlenia.


Powyższe przykłady to oczywiście niektóre sposoby na to, aby jak najszybciej i jak najlepiej wypromować Twój produkt lub usługę, są one jednak najbardziej efektywne dlatego nie ma na co czekać, natychmiast zabierz się do pracy.

Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664
WEBSITEGROUP - sklepy, strony internetowe.
5.0
emilia michalak
3 miesiące temu
Świetna agencja:) zrozumieli moje oczekiwania już podczas pierwszego spotkania. Dynamiczny i pełen energii zespół mający... Świetna agencja:) zrozumieli moje oczekiwania już podczas pierwszego spotkania. Dynamiczny i pełen energii zespół mający profesjonalistów znających się dobrze na marketingu internetowym. POLECAM USŁUGI w 100% czytaj więcej
Paweł Bizak
rok temu
Współpracowałem już z wieloma firmami zajmującymi się marketingiem w internecie zawsze był jakiś niesmak podczas współpr... Współpracowałem już z wieloma firmami zajmującymi się marketingiem w internecie zawsze był jakiś niesmak podczas współpracy i w pewnym momencie rozstawaliśmy się. Dlatego i do współpracy z firmą Websitegroup podchodziłem na początku z dystansem. Jak się później okazało moje obawy były nie potrzebne, podejście firmy było w pełni profesjonalne, a narzędzia jakie zaproponowali skuteczne. Z czystym sumieniem mogą polecić firmę, jako sumienną i pełną ciekawych i innowacyjnych pomysłów :) czytaj więcej
Miłosz Rall
rok temu
Od kilku lat współpracujemy z firmą Websitegroup w zakresie obsługi naszego sklepu internetowe pod względem marketingowym.... Od kilku lat współpracujemy z firmą Websitegroup w zakresie obsługi naszego sklepu internetowe pod względem marketingowym. Z czystym sumieniem mogę polecić ich podejście do pracy oraz wiedzę jaką posiadają, każde z ich rozwiązań i zmian przyniosły nam zamierzone efekty w postaci wzrostu sprzedaży na sklepie. Polecam w 100%!!! czytaj więcej
Maciej Lipski
rok temu
Rewelacja, rzetelne i sumienne podejście do realizowanego zlecenia, bardzo profesjonalne wykonanie sklepu internetowego ... Rewelacja, rzetelne i sumienne podejście do realizowanego zlecenia, bardzo profesjonalne wykonanie sklepu internetowego oraz późniejsze wsparcie marketingowe jakiego brakowało nam przy współpracach z innymi firmami z regionu. Cały zespół to grupa specjalistów w swojej branży. Polecam, obecnie powierzamy im kolejny duży projekt! czytaj więcej
Sylwia
rok temu
Gorąco polecam współpracę z agencją. Dynamiczny i pełen werwy zespół, mają duże doświadczenie w emarketingu które procentuję... Gorąco polecam współpracę z agencją. Dynamiczny i pełen werwy zespół, mają duże doświadczenie w emarketingu które procentuję na każdej płaszczyźnie współpracy. Polecam w 100%. czytaj więcej
Opinie Google
5.0
Na podstawie 21 opinii