PUTiB SUR Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Budowlanych "Serwis Utrzymania Ruchu" sp. z o.o. powstało we wrześniu 2003r. 

Spółka zajmuje się pracami związanymi z budową i modernizacją kopalń ropy naftowej i gazu ziemnego oraz budową rurociągów technologicznych i przesyłowych wysokiego i średniego ciśnienia na zlecenie PGNiG.

Identyfikacja wizualna, flota samochodowa

Zakres naszych prac był w pełni kompleksowy i obejmował całkowite odświeżenie marki. Piewrszym etapem było stworzenie logo. Podstawiliśmy na 'płomień', element nie odłączny przy usługach klienta. W kolejnych krokach stworzyliśmy spójną z elementem głównym identyfikację materiałów biurowych (teczki, wizytówki, papier firmowy, notesy). 

Liczba elementów do oznakowania była bardzo duża (kaski, ubrania, tabliczki, biura), kończącym elementem było przygotowanie oraz wykonanie identyfikacji floty samochodowej.
Motyw przewodni "płomienia" został wykorzystany do stworzenia silnej i spójnej identyfikacji wizualnej całej marki.

Strona internetowa

Jednym z głównych kanałów sprzedaży dla naszego klienta jest strona internetowa. Naszym celem było stworzenie spójnej i zachęcającej graficznie ofertowo-wizerunkowej strony internetowej. Kolejnym ważnym założniem projektu było to aby strona wyświetlała się prawidłowo na urządzeniach przenośnych.

Strona online
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664