Arsyl Meble

ARSYL Meble to sklep, w którym znajdziesz meble do domu i mieszkania. W asortymencie sklepu znajdują się m.in. wygodne meble do sypialni, komplety wypoczynkowe, meblościanki, meble młodzieżowe i dziecięce, garderoby, meble do kuchni, jadalni i łazienki.

Dla klienta stworzyliśmy sklep internetowy mający w swojej ofercie ponad 1000 produktów znajdujących się w 50 kategoriach. Podczas projektowania, a później programowania bardzo duży nacisk położyliśmy na „Be mobile friendly” co w późniejszym czasie zaowocowało dużą ilością zakpów z telefonów.

Sklep online

Indywidualne wdrożenie

Proces powstawania sklepu trwał 3 miesiące, podczas tego czasu wielokrotnie wymienialiśmy uwagi i spotrzeżenia z kleintem, tak aby efekt końcowy był zadowalający dla obu stron. W projekcie zostały wykorzystane głównie kolory identyfikującą firmę, dzięki czemu całość stworzyła spójny projekt z resztą elementów klienta.

Responsive Web Design

Stworzyliśmy tak sklep aby dostosowywał się do urządzeń przenośnych, dzięki czemu zakupy na telefonie sprawiają dużą przyjemność.

Dodatkowe funkcje usprawniające zakupy

W karcie produktu dodaliśmy komnigurator porduktu dzięki któremu kleint może dobrać do sypialnii materac, stelaż czy wybrać rodzaj podnośnika. Stworzyliśmy wzorniki tkanin oraz atrybuty kolorystyczne z opcją powiększenia. Wszystkei te funkcje przyśpieszają proces zakupowy, oraz dają możliwość wyboru klientowi.

Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664