alfarm Sp. z o.o.

Jest jednym z głónych dostawców materiałów siewnych oraz mieszanek traw pasternych w południowej części Polski.

Cele jakie zostały nam przedstawione już na pierwszym spotkaniu to, stworzenie nowej silnej marki która będzie rozpoznawalna w branży rolniczej.

Zakres prac jaki został nam powierzony to ( naming, identyfikacja wizualna, materiały promocyjne, strona internetowa, identyfikacja floty samochodowej ).
Naszym celem było stworzenie spójnej komunikacji firmy z klientem, oraz zdobycie rozpoznawalności w brażny rolniczej.

Strona internetowa

Prace nad nowym wizerunkiem w internecie rozpoczęliśmy od rozmów z właścicielami firmy. Już po pierwszych spotkaniach wiedzieliśmy, że dla kliena najważniejsi są klienci. Gdupa docelowa to rolnicy 'nowej generacji', biegle poruszający się w świecie internetu oraz nowej technologii. Stworzyliśmy całkowiecie innowacyjną stronę www, która została przygotowana w sposób umożliwiający wygodne przeglądanie na urządzeniach mobilnych. Postaralismy się również o liczne detale, które w szybki i intuicyjny sposób pokierują użytkownikiem.

Strona online

Reklama outdoorowa

Oprócz przygotowania spójnej identyfikacji wizualnej byliśmy również poproszeni o kontynuowanie prac graficznych w obszarze outdoorym. W wyniku naszych prac stworzyliśmy liczne projekty ( rollupy, identyfikacja floty samochodowej, banery, zaproszenia, broszury ).
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664