Kampania leadowa dla studia fotograficznego Artbianco

Usługa:         google ADS
Branża:         firma świadcząca usługi fotograficzne
Problem: mała ilość umów na kolejny rok
Cel: zapełnienie usługami lipca i sierpnia 2021
Czas: 2 miesiące
Artbianco specjalizuje się w artystycznej i dokumentalnej fotografii ślubnej, którą tworzą zawsze w duecie. Dzięki temu, nie umknie im żadna chwila, podczas przygotowań, ceremonii, weselnych zabaw, czy sesji plenerowej.

Klient przychodząc do nas miał problem z wolnymi terminami w miesiącach lipiec i sierpień na kolejny rok.

Problem i oczekiwania

Głównym problemem z jakim borykało się Artbianco, to tylko kilka zajętych terminów na fotografię weselną w miesiącach lipiec i sierpień 2021. Klient chciał je zapełnić w przeciągu dwóch najbliższych miesięcu. 

Cel był prostu, stworzyć tak kampanie w Google ADS aby efekt był bardzo szybki i skuteczny. Ilość podpisanych umów jaką założył sobie klient to 7-10.

Podjęte działania

Przygotowaliśmy kampanię w sieci wyszukiwania z budżetem 350 zł miesięcznie, ograniczyliśmy zasięg do 100 km od siedziby firmy klienta. Wdrożyliśmy kody mierzenia konwersji tak aby jak najdokładniej zmierzyć skuteczność oraz sprawnie wprowadzać zmiany w trwających kampaniach.

Przygotowalismy po klika wersji reklam, dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, utworzyliśmy rozszerzenia reklam oraz wprowadziliśmy podział na mobil i desktop.

W trakcie trwania kampanii na bieżąco ją optymalizowaliśmy, tak aby uzyskać maksymalny efekt.

Efekty

Celem było podpisanie minimum 7 umów, co nam się udało przy nie dużym nakładzie finansowym. W czasie trwania kampanii klient miał 60 zapytań z formularza kontaktowego na stronie internetowej, telefonu oraz maila. Dodatkowo reklama wpłynęła również na zwiększenia rozpoznawalność firmy w regionie. 

Efekty w liczbach

8szt
Podpisanych umów w 2 miesiące
60szt
Zapytań z formularza, telefonu i maila
112%
Zwiększenie liczby kliknięc w miesiącu

Podsumowanie i plany

Kampania trwała 2 miesiące, w tym okresie zrealizowaliśmy założone cele. Dodatkowo klient zebrał dużo zapytań o inne terminy niż lipiec i sierpień gdzie klienci są jeszcze w trakcie decyzji podjęcia współpracy.

Websitegroup

Jesteśmy agencją interaktywną specjalizującą w marketingu internetowym. Wdrażamy najlepsze oraz sprawdzone rozwiązania których celem jest zwiększenie sprzedaży.

Obecnie obsługujemy ponad 30 firm z różnych branż w zakresie pozycjonowania, kampani PCC na facebook ADS, jak i google ADS.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz ofertowy. Ofertę otrzymasz w 24h!
FORMULARZ OFERTOWY

M: +48 668 205 664
E: biuro@websitegroup.pl
Jesteś zainteresowany współpracą?
+48 668 205 664
WEBSITEGROUP - sklepy, strony internetowe
5.0
emilia michalak
3 miesiące temu
Świetna agencja:) zrozumieli moje oczekiwania już podczas pierwszego spotkania. Dynamiczny i pełen energii zespół mający... Świetna agencja:) zrozumieli moje oczekiwania już podczas pierwszego spotkania. Dynamiczny i pełen energii zespół mający profesjonalistów znających się dobrze na marketingu internetowym. POLECAM USŁUGI w 100% czytaj więcej
Paweł Bizak
rok temu
Współpracowałem już z wieloma firmami zajmującymi się marketingiem w internecie zawsze był jakiś niesmak podczas współpr... Współpracowałem już z wieloma firmami zajmującymi się marketingiem w internecie zawsze był jakiś niesmak podczas współpracy i w pewnym momencie rozstawaliśmy się. Dlatego i do współpracy z firmą Websitegroup podchodziłem na początku z dystansem. Jak się później okazało moje obawy były nie potrzebne, podejście firmy było w pełni profesjonalne, a narzędzia jakie zaproponowali skuteczne. Z czystym sumieniem mogą polecić firmę, jako sumienną i pełną ciekawych i innowacyjnych pomysłów :) czytaj więcej
Miłosz Rall
rok temu
Od kilku lat współpracujemy z firmą Websitegroup w zakresie obsługi naszego sklepu internetowe pod względem marketingowym.... Od kilku lat współpracujemy z firmą Websitegroup w zakresie obsługi naszego sklepu internetowe pod względem marketingowym. Z czystym sumieniem mogę polecić ich podejście do pracy oraz wiedzę jaką posiadają, każde z ich rozwiązań i zmian przyniosły nam zamierzone efekty w postaci wzrostu sprzedaży na sklepie. Polecam w 100%!!! czytaj więcej
Maciej Lipski
rok temu
Rewelacja, rzetelne i sumienne podejście do realizowanego zlecenia, bardzo profesjonalne wykonanie sklepu internetowego ... Rewelacja, rzetelne i sumienne podejście do realizowanego zlecenia, bardzo profesjonalne wykonanie sklepu internetowego oraz późniejsze wsparcie marketingowe jakiego brakowało nam przy współpracach z innymi firmami z regionu. Cały zespół to grupa specjalistów w swojej branży. Polecam, obecnie powierzamy im kolejny duży projekt! czytaj więcej
Sylwia
rok temu
Gorąco polecam współpracę z agencją. Dynamiczny i pełen werwy zespół, mają duże doświadczenie w emarketingu które procentuję... Gorąco polecam współpracę z agencją. Dynamiczny i pełen werwy zespół, mają duże doświadczenie w emarketingu które procentuję na każdej płaszczyźnie współpracy. Polecam w 100%. czytaj więcej
Opinie Google
5.0
Na podstawie 42 opinii