Kampania leadowa dla studia fotograficznego Artbianco
Branża:         firma świadcząca usługi fotograficzne
Problem: mała ilość umów na kolejny rok
Cel: zapełnienie usługami lipca i sierpnia 2021
Czas: 2 miesiące
Artbianco specjalizuje się w artystycznej i dokumentalnej fotografii ślubnej, którą tworzą zawsze w duecie. Dzięki temu, nie umknie im żadna chwila, podczas przygotowań, ceremonii, weselnych zabaw, czy sesji plenerowej.

Klient przychodząc do nas miał problem z wolnymi terminami w miesiącach lipiec i sierpień na kolejny rok.

Problem i oczekiwania

Głównym problemem z jakim borykało się Artbianco, to tylko kilka zajętych terminów na fotografię weselną w miesiącach lipiec i sierpień 2021. Klient chciał je zapełnić w przeciągu dwóch najbliższych miesięcu. 

Cel był prostu, stworzyć tak kampanie w Google ADS aby efekt był bardzo szybki i skuteczny. Ilość podpisanych umów jaką założył sobie klient to 7-10.

Podjęte działania

Przygotowaliśmy kampanię w sieci wyszukiwania z budżetem 350 zł miesięcznie, ograniczyliśmy zasięg do 100 km od siedziby firmy klienta. Wdrożyliśmy kody mierzenia konwersji tak aby jak najdokładniej zmierzyć skuteczność oraz sprawnie wprowadzać zmiany w trwających kampaniach.

Przygotowalismy po klika wersji reklam, dobraliśmy odpowiednie słowa kluczowe, utworzyliśmy rozszerzenia reklam oraz wprowadziliśmy podział na mobil i desktop.

W trakcie trwania kampanii na bieżąco ją optymalizowaliśmy, tak aby uzyskać maksymalny efekt.

Efekty

Celem było podpisanie minimum 7 umów, co nam się udało przy nie dużym nakładzie finansowym. W czasie trwania kampanii klient miał 60 zapytań z formularza kontaktowego na stronie internetowej, telefonu oraz maila. Dodatkowo reklama wpłynęła również na zwiększenia rozpoznawalność firmy w regionie. 

Efekty w liczbach

8szt
Podpisanych umów w 2 miesiące
60szt
Zapytań z formularza, telefonu i maila
112%
Zwiększenie liczby kliknięc w miesiącu

Podsumowanie i plany

Kampania trwała 2 miesiące, w tym okresie zrealizowaliśmy założone cele. Dodatkowo klient zebrał dużo zapytań o inne terminy niż lipiec i sierpień gdzie klienci są jeszcze w trakcie decyzji podjęcia współpracy.

Websitegroup

Jesteśmy agencją interaktywną specjalizującą w marketingu internetowym. Wdrażamy najlepsze oraz sprawdzone rozwiązania których celem jest zwiększenie sprzedaży klienta w intrenecie. 

Wychodzimy z założenia, że naszą wygraną jest wygrana klienta. Obecnie z sukcesami obsługujemy ponad 30 firm z różnych branż w zakresie kampani PCC na facebook ADS, jak i google ADS.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Bezpłatnie wykonany analizę Twojej sytuacji
. Po analizie powiemy gdzie są błędy i co należy poprawić, aby kampanie były skuteczniejsze. 

Później to Ty zdecydujesz czy chcesz nadal sam prowadzić kampanie czy powierzysz je nam.

M: +48 668 205 664
E: biuro@websitegroup.pl
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664