Zeefdruk

Pracownia Sitodruku ZEEFDRUK działa na Polskim rynku nieprzerwanie od początku 2011 roku. Doświadczenie w znakowaniu odzieży, które zdobyli w tym czasie, pozwala im cieszyć się ogromnym zaufaniem Klientów.

W ramach współpracy z Zeefdrukiem byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie całkiem nowej odsłony ofertowo-wizerunkowej strony internetowej. Przy tym zleceniu poprzeczkę postawiono nam bardzo wysoko, ale właśnie takie wyzwania lubimy najbardziej.
Pomogliśmy firmie Zeefdruk zaprezentować jego usługi w jak najlepszej formie, wykorzystując innowacyjne metody.

Strona internetowa

Już podczas pierwszych spotkań z klientem zostały nam przedstawione główne nurty strategiczne firmy oraz plany przyszłościowe ściśle związane z nową odłoną strony internetowej. Nowa strona nie miała być tylko wizytówką firmy, ale również katalogiem ofertowym z produktami sprzedawanymi przez klienta z możliwością szybkiego kontaku z poziomu każdego produktu. Efektem finalnym naszych prac była w pełni responsywna strona internetowa z możliwością dalszego rozwoju.

Strona online

Referencje

(...) Po kilku miesięcznej współpracy z agencją Websitegroup uważamy, że jest ona partnerem godnym polecenia wszystkim, którzy chcą zbudować profesjonalny wizerunek firmy w internecie, przy nie szablonowych rozwiązaniach, a za razem skutecznych marketingowo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa zleconych prac. Obecnie kontynuujemy współpracę z agencją przy kolejnych projektach. (...)

Jakub Pietrzak, właściciel Zeefdruk

Przeczytaj całość
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664