Szczęśliwa Gwiazda Sp. z o.o.

Firma istnieje na rynku od niedawna jednakże tempo jej rozwoju jest bardzo dynamiczne. Głównym celem firmy jest utrzymanie pozycji lidera w zaopatrzeniu gastronomii w Polsce poprzez zapewnienie klientom najwyższej jakości produktów.

Nasza współpraca rozpocząła się rok temu gdy stworzyliśmy dla naszego klienta responsywną stronę internetową umożliwiającą dotarcie do szerszej grupy odbiorców. W kolejncyn etapach tworzyliśmy ilustrację wraz z etykietami dla nowej lini produktów w puszce.
Stworzyliśmy nie szablonowe, unikalne ilustracje spójne z filozofią marketingową firmy.

Strona internetowa

Jednym z narzędzi sprzedaży produktów w obecnych czasach jest strona internetwa. Dzięki dobrze zaprojektowanej i zachęcającej graficznie stronie możemy w szybki i szczegółowy sposób przedstawić nasze produkty nowym klientom. Nie było inaczej w przypadku naszego klienta, chcieliśmy aby stworzona strona zachęcała użytwkonika do całkowitego zgłębienia jej treści, a finalnie podjęcia decyzji o kontakcie.

Strona online

Referencje

(...) Firma „ Szczęśliwa Gwiazda” Sp. z o.o. poleca współpracę z firmą WEBSITEGROUP, jest ona agencją kreatywną, wyznaczającą nowe trendy w dziedzinie reklamy. Rzetelnie podchodzącą do powierzonych zadań, terminowi oraz profesjonalni w każdym elemencie współpracy. (...)

Iwona Czebatura, Właściciel “Szczęśliwa Gwiazda” sp. z o.o.

Przeczytaj całość
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664