MIK Meble

MIK Meble to firma oferująca najwyższej jakości meble różnego rodzaju od nowoczesnych po klasyczne jak również te tańsze jak i droższe. W ofercie znajdziemy szeroki asortyment mobli takich jak narożniki, kanapy, meble systemowe, sypialnie i wiele innych.

Założeniem projektu było stworzenie sklepu internetowego z szeroko rozwiniętym wachlarzem meblowym.

Sklep internetowy został zaprojektowany w wersji Responsive Web Design, dzięki czemu zapewni optymalny układ treści na każdym urządzeniu.Sklep internetowy

Stworzyliśmy indywidualnie zaprojektowaną i responsywną szatę graficzną, która powstała w sprawnym i przemyslanym procesie projektowym, który składał się z wcześniejszego opracowania, a następnie etapowej prezentacji i rozwoju koncepcji.

Współpraca z MIK Meble to ciągłe usprawnianie procesów związanych z efektywnym funkcjonowaniem e-biznesu.

Otwartość zespołów na wzajemne sugestie i uwagi dała mozliwość na stworzenie wielu unikalnych rozwiązań, które bardzo dobrze wpłyneły na skuteczność oraz wydajność sklepu internetowego.

Strona online

Cross-selling i up-selling, konfigurator produktowy

Sklep internetowy został wyposażony w konfiguratory produktów oraz moduły cross-selling i up-selling co wpłynęło na wzrost współczynnika konwersji. Produkty sugerowane zwiększają zainteresowanie powiązanymi towarami, co ma duży wpływ na zawartość koszyka.

Celem tych technik jest zwrócenie uwagi klientowi na produkty, które będą uzupełnieniem jego zakupów staną się niezbędne w jego nowym wnętrzu.


Identyfikacja wizualna

Naszym zadaniem również było odświeżenie obecnego wizerunku firmy poprzez nadaniu mu świeżego ducha oraz pokazaniu marki jako nowoczesnej oraz idącej w stonę pomocy klientowi w podejmowaniu kluczowych decyzji, jaką nie wątpliwie jest zakup mebli do swojego wnętrza.

Nowe logo z pewnością pomoże naszemu klientowi zrealizować powyższe cele, oraz wyznaczyć kolejne na przyszłość.
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664