MEGABUD

Megabud jest nowoczesną hurtownią budowlaną ze sporym bagażem doświadczenia. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala im oferować towary najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie. Specjalizują się w sprzedaży materiałów i chemii budowlanej, farb, impregnatów, systemów ociepleń oraz okien.


Naszym zadaniem było opracowanie kompletnej indetyfikacji marki, stworzenie responsywnej strony internetowej oraz opracowanie i wdrożenie kampanii outdoorowej.

Identyfikacja wizualna

Odbiorcami naszego klienta są głównie firmy budowlane, dlatego bardzo ważne było aby stworzyć taki znak marki który będzie nawiązywał do branży budowlanej. Postawiliśmy na sygnet składający się z 10 cegiełek rozmieszczonych w systemie 2-3-3-2, całość tworzy element elewacji. 

Idąc dalej, przygotowaliśmy spójny z nowym znakiem system identyfikacji graficznej ( wizytówki, papier firmowy, teczki ), oraz elementy uzupełniające.
"Wszystkie materiały budowlane w mega cenie i jakości" - slogam wspomagający markę.

Identyfikacja floty samochodowej,
identyfikacja pracownicza, reklama outdorowa

Spójna komunikacja to podstawa w budowaniu rozpoznawalności marki. Stworzyliśmy projekty w wielu różnych formatów, które pozwolą firmie pozyskać nowych klientów oraz wyróżnić się na rynku budowlanym.

Strona internetowa

Jednym z ostatnich elementów do przygotowania przez naszą firmę była nowoczesna strona internetowa. Cała strona pełni element informacyjno-wizerunowy, nie sprzedażowy. Strona przez nas stworzona dostosowuje się do wszystkich szerokości urządzeń na jakich w danym momenci się znajdujemy. 

Strona online

Referencje

(...) Nasza ciągła współpraca pozwala na sprawne i skuteczne działania marketingowe na rynku budowlanym, ciągły rozwój oraz pozyskiwanie nowych zadowolonych klientów.

Polecam firmę WEBSITEGROUP jako dobrego partnera biznesowego dla firm i instytucji. (...)

Piotr Matyjasik, właściciel Megabud

Przeczytaj całość
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664