M-Profess

Klient sprzedażą mebli zajmujemy się od 2005 roku. Posiada duże doświadczenie w sprzedaży hurtowej jak i detalicznej. Ma do zaoferowania zarówno meble klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo. Co ich wyróżnia na tle konkurencji? Profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. 

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnego i intuicyjnego sklepu internerowego, na którym osoby w wieku 18 jak i 55 lat nie będą miały probelmu z dokonaniem zamówienia. Miał być rozbudowany w ofercie, ale prosty w obsłudze.

Sklep online

Przyjazny telefonom

Duży nacisk położyliśmy na bardzo dobre przystosowanie sklepu do urządzeń przenośmych. Dodasowuje się on do każdej szerokości tak aby zakupy sprawiały również przyjemność na tablecie i telefonie.

Jest to ważne ponieważ jak podają dane, już ponad 65% użytkowaników dokonuje zakupów z telefonu. Dlatego nie można pomijać tego elementu przy programowaniu.

Konfigurator produktu

W sklepie został stworzony konfigurator który umożliwiał samodzielne stworzenie zestawu sypialnii, czy innego zestawu. Dodatkowo zaprogramowaliśmy tak kartę produktu aby klient mógł z tego poziomu wybrać kolor, wybarwienie czy wielkość danego produktu.

Duża część produktów miała kilka wersji kolorystycznych, dlatego posatnowiliśmy stworzyć w karcie produktu dodatkowe pole z wariantami kolorystycznymi.

Wzorniki materiałów

Bardzo ważnym elementem na sklepie jest swtorzony wzronik materiałów, klient ma możliwość wybrania materiału w jakim chce mieć produkt, a następnie dołączenie go do zamówienia.

Materiały zostały podzielone na grupy, każda grupa miała inne przedziały cenowe, co wpływało na cenę końcową produktu,

Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664