Woda prosto z gór

Eko Zdrój

Eko Zdrój jako pierwsza firma na terenie Ostrowa Wielkopolskiego rozpocząła sprzedaż wody źródlanej w systemie 5-cio galonowym wraz z serwisem. Na chwilę obecną firma jest wyłącznym dystrybutorem wody źródlanej niegazowanej ŻYWIEC PERŁA na obszarze południowej Wielkopolski.


Zakres prac jaki został nam powierzony, to kompleksowe odświeżenie wizerunku marki. 

Identyfikacja wizualna

Pracę rozpoczęliśmy od liftingu elemnetu głównego marki jakim jest delfin. Po wybraniu z klientem odpowiedniego znaku, stworzyliśmy pełne logo. Był to dopiero początek prac powierzonych nam w ramach całego zlecenia.

Kolejnym etapem było zaprojektowanie spójnej ze znakiem idetyfikacji wizualnej, papieru firmowego, notesów, wizytówek oraz dużej ilości innych elementów identyfikacyjnych.

Materiały reklamowe, identyfikacja floty

Ważnym elmentem graficznym dla klienta były katalogi oferowe, które trafiają bezpośrednio do nowych klientów. Zostały one zaprojektowane w nowoczesny i zachęcający graficznie klucz. 

Kolejnym istotnym elementem to flota samochodowa, zaprojektowaliśmy i okleiliśmy pojazdy w sposób ciekawy graficznie i spójny z nową identyfikacją wizualną.

Strona internetowa

Podczas projektowania nowej strony internetowej bardzo ważne było aby przedstawić wizerunek firmy w sposób wzbudzający zaufanie oraz zachęcającym do podjęcia współpracy. Bardzo ważne było też, aby strona dopasowywała się do urządzeń przenośnych o różnych rozdzielczościach ekranu.

Nieprzerwalnie mieliśmy też w pamięci, że strona jest skierowana nie tylko do B2B, ale również do B2C, dlatego też w ofercie dokonaliśmy podziału na dwa główne nurty klientów.

Strona online
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664