2M Meble

2M meble jest prężnie rozwijającą się firmą w branży meblowej, która zapoczątkowała swoją działalność na początku lat 80-tych w Szczecinie. Obecnie posiadają cztery punkty handlowe, w ścisłym centrum Szczecina, oraz innych miastach w województwie zachodniopomorskim.

Oferują meble pochodzące od ponad 60 polskich producentów, w tym takich renomowanych firm jak: Szynaka Meble, Gala Collezione, Anders Meble, Prospero, Meblomax, Layman.

Sklep internetowy

Priorytetowymi założeniami projektu było ułatwienie dokonywania zakupów oraz przeglądania mebli przez internet oraz dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych. Dzięki wdrożeniu nowoczesnych technologi, takim jak wprowadzenie dodatkowych filtrów i mechanizmów sortowania produktów, sklep pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie oferty.  

Naszemu kleintwi również zależało aby sklep był także katalogiem produktowym, gdzie użytkownik może obejrzeć pełny asortyment po czym samego zakupu dokonać w najbliższym salonie. 

Strona online
Bezpośrednia kategoryzacja na stronie startowej ułatwia klientowi szybką segmentację obszaru który go interesuje na sklepie.
Jaki jest Twój kolejny krok?
My jesteśmy gotowi, porozmawiajmy o Twojej firmie
+48 668 205 664